Zostań jesienną twarzą Agory Bytom!

1000 złotych do wygrania i możliwość pokazania się w roli ambasadora największego centrum handlowego w Bytomiu. Ruszają poszukiwania jesiennej twarzy Agory Bytom. Zgłoś się już dziś!

Wystarczy zrobić sobie zdjęcie w modnej, jesiennej stylizacji, opublikować je i … czekać na wygraną. W tak prosty sposób można zostać ambasadorem Agory Bytom. Po sukcesie pierwszej, letniej, edycji konkursu na twarz największego centrum handlowego w Bytomiu, Agora Bytom kolejny raz zaprasza klientów do zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować swoje zdjęcie pod postem o konkursie na fanpage’u Agory Bytom. Jury wybierze najlepsze zgłoszenia, a ich autorzy awansują do wielkiego finału i staną przed szansą wyjątkowej wygranej. W jesiennej edycji konkursu centrum handlowe daje uczestnikom również dodatkową szansę – jednym z finalistów zostanie osoba, która zdobędzie najwięcej lajków.

Zwycięzca konkursu wygra 1000 złotych w bonach podarunkowych Agory Bytom oraz udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i filmach Agory Bytom.

Konkurs trwa do 24 października do godziny 13.00.

Przypomnijmy, że w letniej edycji konkursu udział wzięło 50 osób, z których jury wybrało finałową czwórkę. O zaszczytny tytuł do ostatniej chwili walczyli: Paulina Młodzik, bytomianka, autorka bloga o modzie NKFN.pl, fotomodel Mateusz Kaczmarek, Anna Kowal – studentka, która kocha modę oraz stylistka i personal shopper Konstancja Brodziak, autorka bloga Konstylencja.pl. Ostatecznie wygrała Paulina Młodzik, która w lecie promowała ofertę Agory Bytom. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę główną i wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zrealizowanej we wnętrzach największego centrum handlowego w Bytomiu. Paulina Młodzik przygotowała i zaprezentowała własne stylizacje stworzone w oparciu o ofertę sklepów Agory Bytom.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00