Poznaj nową twarz Agory Bytom!

Ma 23 lata, pochodzi z Gliwic i już podbił serca mieszkańców Śląska. Właśnie poznaliśmy nowego ambasadora Agory Bytom. Adrian Kamiński przez najbliższe miesiące będzie twarzą największego centrum handlowego w Bytomiu. 

Swoją jesienną stylizacją zachwycił mieszkańców regionu i Agorę Bytom. W nagrodę otrzyma nie tylko 1000 złotych na zakupy, ale też i profesjonalną sesję. Dodatkowo przez najbliższe miesiące będzie reprezentował Agorę Bytom jako jej ambasador. Adrian Kamiński ma 23 lat i mieszka w Gliwicach. Modą oraz fotografią interesował się od zawsze, a swojego bloga modowego, ModeFriends, założył już jako 16-latek.

Do jesiennej edycji konkursu na Ambasadora Agory Bytom wpłynęło blisko 70 zdjęć w jesiennych stylizacjach. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale  zdecydowało, że do ścisłej czołówki przechodzą Adrian Kamiński, Nicol Błońska oraz Aleksandra Oparowska, która do finału dostała się dzięki lajkom fanów. Cała trójka przygotowała finałowe jesienne stylizacje, które potem zaprezentowała we wnętrzach Agory Bytom. Co ciekawe, dwie finalistki: bytomianka Aleksandra Oparowska oraz Nicol Błońska z Jaworzna to koleżanki, które w wolnym czasie zajmują się modelingiem. Decyzją jury zwyciężył Adrian Kamiński. Nowy Ambasador weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której przygotuje i zaprezentuje własne stylizacje stworzone z oferty sklepów Agory Bytom.

Przypomnijmy, że jesienna edycja konkursu jest już drugą w tym roku. W pierwszej, wiosennej, odsłonie wygrała Paulina Młodzik, bytomianka, autorka bloga o modzie NKFN.pl, która w lecie promowała ofertę Agory Bytom.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00