Zapraszamy do nowego salonu Gafas

Wielkie otwarcie w Agorze Bytom! Jako pierwsi na Śląsku możecie już robić zakupy w salonie optycznym Gafas. Czekają tam na Was okulary największych światowych marek: Prada, Ray-Ban czy Oakley.

 

Gafas w Agorze Bytom to pierwszy salon tej marki w całym województwie śląskim. Szukasz produktów renomowanych i prestiżowych marek lub eleganckich i stylowych akcesoriów? Dobrze trafiłeś! W ofercie salonu dostępne są certyfikowane oprawy do okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych od takich marek jak: Emporio Armani, Persol, Dolce&Gabbana, Prada, Oakley, Ray-Ban, Vogue, Turro i Icon.

 

Oprawy objęte są dwuletnią gwarancją. Przed ich kupieniem klienci na miejscu mogą zasięgnąć porady ekspertów. Ofertę Gafas wzbogacają soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji. Ponadto w nowym salonie dostępne są okulary do czytania i krople do oczu oraz akcesoria soczewkowe i okularowe.

 

Nowy salon Gafas znajduje się na poziomie 0 Agory Bytom. Podobnie jak inne punkty tej marki, jest urządzony w eleganckim stylu zdominowanym przez drewniane elementy.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00