Zadbaj o zdrowie wiosną. Bezpłatne badania i porady lekarzy

Zbliża się „Śląska Wiosna ze Zdrowiem” – bogate w atrakcje wydarzenie promujące zdrowy styl życia.      7 czerwca w Agorze Bytom można skorzystać z wielu bezpłatnych badań, pomiarów i porad lekarzy, kosmetologów i makijażystów.

 7 czerwca to dzień, w którym każdy może skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarzy specjalistów. Tego dnia warto znaleźć czas, aby odwiedzić Agorę Bytom i wziąć udział w „Śląskiej Wiośnie ze Zdrowiem”. To wyjątkowe, cykliczne wydarzenie promujące zdrowy tryb życia. Jak zwykle program jest niezwykle bogaty.

Na uczestników czekać będą lekarze, którzy udzielą porad kardiologicznych, stomatologicznych, podologicznych i radiologicznych z zakresu profilaktyki osteoporozy. Można będzie porozmawiać także ze specjalistą ze szkoły rodzenia. Konsultacje z lekarzami uzupełniają badania. „Śląska Wiosna ze Zdrowiem” umożliwia pomiar RP krwi, cukru, wykonanie badania EKG, wykonanie dopplerowskiego badania przepływu krwi w naczyniach tętniczych, podoskopowego badania stóp i pomiaru stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

„Śląska Wiosna ze Zdrowiem” to dużo więcej niż porady i badania. Ciekawie zapowiadają się testy w alkogoglach i narkogoglach, które pokażą, jak groźne jest prowadzenie pojazdów pod wpływem używek. W programie wydarzenia znajdą się także masaże, porady kosmetyczne, malowanie paznokci i wykonanie makijażu. Zaplanowano degustację miodów i wystawę florystyczną. Wydarzenie potrwa od godz. 10.00 do 14.00.

Organizatorami „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem” w Agorze Bytom są: Poseł na Sejm RP Barbara Dziuk i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu. Partnerami są m.in. Fundacja Unia Bracka, Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 Bytom, Śląski Oddział NFZ i Stomatologia Bichalski.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Telewizji Katowice, Radia Katowice i Radia Piekary.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00