Urodziny? Tylko w Agorze Bytom!

Chcesz, by solenizant długo wspominał swoje przyjęcie urodzinowe? Zorganizuj je w miejscu, które dostarcza niezapomnianych wrażeń!

Rozpakowywanie prezentów i zdmuchiwanie świeczek na torcie to atrakcje same w sobie i każde dziecko czeka na nie równie niecierpliwie jak na Gwiazdkę. Możliwości jest jednak więcej. Gdzie zaprosić solenizanta i jego gości, by przyjęcie urodzinowe było wyjątkowe? Przedstawiamy nasze propozycje.

Przyjęcie urodzinowe na ściance wspinaczkowej? Dlaczego nie! W centrum wspinaczkowym City Climb Bytom (1 piętro Agory Bytom) na solenizanta i jego gości czeka aż 8 ścianek, na które można się wspinać pod opieką profesjonalistów.  Uczestnicy przyjęcia mogą też liczyć na konkursy, zabawy, specjalną urodzinową oprawę (mnóstwo baloników!) oraz tort i słodki poczęstunek. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Ciekawą propozycją jest także przyjęcie urodzinowe w kręgielni. W  klubie Pin-Up! (2 piętro) można je zorganizować nawet pięciolatkowi. Solenizant i jego goście mogą liczyć na specjalną oprawę (girlandy, baloniki, czapeczki), pyszny tort, napoje i najrozmaitsze słodycze (żelki, ciasteczka, rurki z kremem etc.), a także wszystko to, czego najmłodsi potrzebują do gry w kręgle: zarezerwowany tor (albo kilka, jeśli gości jest więcej), lekkie kule, z którymi poradzą sobie nawet małe brzdące, buty w odpowiednim rozmiarze oraz bumpery – specjalne osłony, które sprawiają, że nawet mało wprawny zawodnik posyła kulę wprost do celu.

Solenizanta i jego przyjaciół ucieszy również urodzinowa gra w laserową odmianę paintballa, dzięki której można się poczuć jak postać z filmu science fiction.  Uczestnicy przyjęcia w Laserhouse (3 piętro Agory Bytom) mogą przemierzyć laserowy labirynt oraz zjeść wspólnie tort, pizzę lub słodki poczęstunek.

Pełną wrażeń urodzinową atrakcją może być także zabawa na Bajtel Placu (2 piętro) – w bezpłatnej strefie zabaw inspirowanej klimatem śląskiego podwórka. Solenizant i jego goście mogą się bawić wielkoformatowymi klockami, grać w klasy, wspinać po drabinkach, rysować kredą po wielkiej tablicy i robić to, co tygrysy lubią najbardziej: szaleć w bezpiecznych i komfortowych warunkach, na miękkiej podłodze z piankowych płyt.

Możliwości atrakcyjnego spędzenia urodzin w Agorze Bytom jest oczywiście więcej.  Mały solenizant może na przykład wybrać się z gośćmi na film do Cinema City albo zjeść wspólnie z nimi wspaniałe lody, ciastka lub pizzę w jednym z naszych lokali. Zapraszają m.in. lodziarnie Grycan i Sopelek Lody Naturalne, cukiernia Sowa i pizzeria Ciao Pizza.

Urodziny to oczywiście nie tylko atrakcje, ale i prezenty. W Agorze Bytom znajdziesz ich bez liku. Za nami wielkie otwarcie sklepu Smyk z ogromnym wyborem zabawek i innych produktów, o których marzą dzieci.

 

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00