Targ Włoski 17-19 czerwca

Włoski targ produktów w Agorze w dniach 17-19 czerwca

Aromatyczne sery, smakowite wędliny, włoska pasta, czyli makarony, idealne do wina lub piwa taralli, czyli obwarzanki z ziołami, w wersji łagodnej lub pikantnej, złocista oliwa z oliwek oraz różne gatunki oliwek, także w postaci smakowych kompozycji z przyprawami, suszone pomidory, czekoladowe słodkości oraz „królowe” włoskich ciastek – słynne na cały świat, sycylijskie cannoli i neapolitańskie sfogliatelle z nadzieniem „palce lizać” – to wszystko  do kupienia na mieniącej się kolorami włoskiej flagi „wyspie” w Agorze, na poziomie 0.

Ta „wyspa” jest symbolem tradycyjnego, włoskiego mercato, czyli targu tak charakterystycznego dla miast i miasteczek Italii. Zamiast szyby i sztywnej atmosfery sklepu oferujemy swobodny dostęp do towarów wyeksponowanych w zasięgu ręki Klienta. Można go obejrzeć i spróbować. A za wszystkim „stoi” firma Eccellenze Italiane.

Oferowane na targu włoskie sery i wędliny oraz inne artykuły spożywcze  z Włoch bezpośrednio od ich wytwórców. To sprawdzone, rzetelne firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat. Łączą nas z nimi nie tylko więzy handlowe, ale po prostu przyjaźń. W efekcie możemy liczyć zawsze na najlepszy towar i taki właśnie potem sprzedajemy Wam w Polsce. To czyni nasz włoski targ wyjątkowym i niepowtarzalnym!

Zapraszamy!

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00