„Szczęście do kwadratu” – łączna pula nagród to aż 40 tysięcy złotych

Wystarczy jeden zakup, by wygrać „Szczęście do kwadratu”. 10 września w Agorze Bytom rusza loteria, w której do zgarnięcia są bony podarunkowe o łącznej wartości aż 40 tysięcy złotych!

 Już we wrześniu w największym centrum handlowym w Bytomiu rusza wielka loteria z nagrodami wartymi łącznie 40 tysięcy złotych. Do wygrania jest ponad 600 bonów podarunkowych o wartości 50 zł, 100 zł i 200 zł, które można zrealizować w sklepach Agory Bytom.

„Szczęście do kwadratu” działa na prostej zasadzie: im więcej kupujesz, tym większa szansa na wygraną. Aby wziąć udział w loterii, należy w dniach od 10 do 30 września zrobić zakupy na terenie Agory Bytom za kwotę co najmniej 100 zł na jednym paragonie. Z akcji wyłączone są leki, alkohol i wyroby tytoniowe. Za każdy paragon (za min. 100 zł) klient otrzymuje kupon, który zanosi do Punktu Obsługi Loterii (zlokalizowanym na placu przy Cukierni Sowa). Następnie, z pomocą hostessy, rejestruje swój kupon … i sprawdza czy wygrał! Jednego dnia można wygrać tylko jedną nagrodę, zaś w całej loterii jedna osoba może otrzymać maksymalnie trzy nagrody.

Loteria „Szczęście do kwadratu” rusza już 10 września i potrwa do 30 września.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00