Słodkie Urodziny

Wydarzenie

Lekki mus z awokado, deser oreo i płonące naleśniki. To tylko wybrane desery, które już 17 listopada, podczas Słodkich Urodzin Agory Bytom, przyrządzą popularne blogerki kulinarne. Goście mogą liczyć na degustacje przygotowanych na scenie pyszności oraz gigantyczny tort królewski. Wstęp wolny!

Zdobienie babeczek, malowanie na waflach, warsztaty balonikowe i wiele innych słodkich atrakcji czekać będzie na klientów 17 listopada, w sobotę, w Agorze Bytom. Ósme urodziny uświetnią także: manufaktura lizaków, dwie fontanny – z białą i mleczną czekoladą oraz inne pyszne niespodzianki.

Oczywiście nie zabraknie wielkiego tortu, który stanowi tradycję urodzinowych przyjęć Agory. Upieką go cukiernicy z Cukierni Sowa. Będzie ozdobiony świeżymi kwiatami i zostanie podzielony na tysiąc kawałków. Goście skosztują nie tylko tortu, ale także innych smakołyków. Przygotują je na żywo dwie specjalistki w zakresie zdrowego gotowania: Daria Ładocha i Kinga Paruzel.

Daria Ładocha, czyli „Mamałyga” to miłośniczka zdrowego żywienia, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Prowadzi kącik czwartkowy w telewizji śniadaniowej, pisze blog i książki kulinarne. Na urodzinach Agory Bytom przyrządzi spring rollsy, budyń kawowy i deser oreo.

Gotować na scenie będzie także Kinga Paruzel. Finalistka MasterChefa i autorka bloga kulinarnego „Ale Babka!!!” przygotuje lekki mus z awokado, muffinki z bananami i czekoladą oraz czekoladowe crème brulee. Na zakończenie Panie przyrządzą płonące czekoladowe naleśniki z pomarańczami oraz deser z mascarpone z białą czekoladą, orzechami i owocami leśnymi. Goście będą mogli skosztować wszystkich tych pyszności.

Słodkie Urodziny Agory Bytom potrwają od godz. 11.00 do godz. 18.00. Tort pojawi się ok. godz. 16.00. Podczas wydarzenia będzie również czas na zdobycie autografu i wspólne zdjęcia z gośćmi specjalnymi: Darią Ładochą i Kingą Paruzel.

17 listopada (sobota)
godz. 11:00–18:00
Wstęp wolny

Poznaj przepisy Darii Ładochy i Kingi Paruzel

Skorzystaj z urodzinowych promocji! Sprawdź, w których salonach zrobisz zakupy z rabatem.

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00