Setki ofert na Targach Pracy w Bytomiu

Około 70 pracodawców czeka na kandydatów z setkami ofert pracy z różnych branż. Można ich spotkać w jednym miejscu – na zbliżających się Targach Pracy, które odbędą się 5 czerwca w Agorze Bytom.

 Chcesz podjąć zatrudnienie lub znaleźć nowego pracodawcę i rozwinąć swoją karierę zawodową? Chcesz nawiązać pierwszy kontakt, porozmawiać z pracodawcami i poznać najnowsze oferty i trendy na rynku pracy? Już za kilka dni nadarza się ku temu wyjątkowa okazja – Targi Pracy w Agorze Bytom        (środa, 5 czerwca, godz. 10.00-12.00, poziom 3).        Warto zabrać ze sobą CV.

W wydarzeniu udział potwierdziły agencje pracy, młodzieżowe biura pracy, powiatowe urzędy pracy z ościennych miast, jednostki szkoleniowe oraz wielu pracodawców działających na lokalnym rynku, w tym: Randstad Polska. Power Jobs, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości Bytom, Elpax, Firma Mazur, Stokson, Sponsor Plus, OBI, Market Superhobby Wiesław Balicki, Dino Polska i Amazon Centrum Logistyczne KTW1.        W sumie na Targach Pracy będzie obecnych ok. 70 pracodawców, którzy przedstawią setki ofert.

Organizatorem wydarzenia są: Powiatowy UP w Bytomiu i Agora Bytom. Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu realizuje różne programy aktywizacji zawodowej (także w ramach pozyskanych środków z Europejskiego Funduszu Społecznego). Jednym z narzędzi aktywizacji bezrobotnych są właśnie zbliżające się Targi Pracy.

 

Targi Pracy w Agorze Bytom

5 czerwca, godz. 10.00-12.00

Agora Bytom – poziom 3

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

 

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00