Roksana Węgiel zaśpiewa na urodzinach Agory Bytom

Najpopularniejsze gwiazdy muzyki młodzieżowej w Polsce pojawią się na urodzinach największej galerii handlowej w Bytomiu. Główną atrakcją dnia pełnego wrażeń będzie koncert Roksany Węgiel. Wstęp jest bezpłatny. Nie może Was zabraknąć!

 Wielkie świętowanie z olbrzymim tortem, konkursami, występami oraz koncertem Roksany Węgiel, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tak 16 listopada zapowiadają się 9. urodziny Agory Bytom. Galeria handlowa zaprasza wszystkich do świętowania.

Gwiazdą jubileuszu Agory będzie Roksana Węgiel, idolka polskich nastolatek i zwyciężczyni The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Występ w Agorze Bytom będzie specjalnym wydarzeniem wieńczącym trasę koncertową The X Tour Roxie i przedsmakiem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, którą Roksana poprowadzi 24 listopada w Gliwicach. Podczas 9. urodzin Agory Bytom wokalistka nie tylko zaśpiewa, ale również rozda autografy swoim fanom.

16 listopada na scenie Agory pojawi się również trio My3, które rozgrzeje urodzinową atmosferę. Natka, Julka i Gefi tworzą radosną i optymistyczną muzykę, którą uwielbia młodzież.

Koncert Roksany Węgiel rozpocznie się o godzinie 17.00, ale bytomianie będą świętować już od godziny 14.00. Na uczestników czekają konkursy. Do wygrania są nagrody rzeczowe i bony na zakupy przygotowane przez sklepy działające w Agorze Bytom.

Oczywiście urodziny nie mogą odbyć się również bez tortu. Tym razem będzie to różowy tort o smaku czekolady i wiśni. 800 porcji dla wszystkich uczestników urodzin przygotuje Cukiernia Sowa.

Dodatkowo dla klientów Agory Bytom najemcy największej galerii handlowej w Bytomiu przygotowali atrakcyjne rabaty nawet do 50 proc.

Tutaj rozpiska z rabatami urodzinowymi.

Regulamin urodzin.

Urodziny Agory Bytom

16 listopada

godz. 14.00-19.00

Agora Bytom

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00