Pyszne nowości w Ciao Pizza

Nowe makarony i zupy, sezonowe smaki i jeszcze większa pizza – to menu na zimowe miesiące w restauracji Ciao Pizza. Poznaj je wszystkie!

W karcie dań obok dużej pizzy 32 cm pojawiła się pizza „większa” – o średnicy 40 cm. Poza tym dla smakoszy przygotowano aż 7 nowych smaków. To między innymi: Capriciosa z karczochami, Broccoli z grillowanym kurczakiem, serem feta i rukolą oraz Diavolo z pikantnym salami i papryczką jalapeno. Warto też pytać o ofertę specjalną – co miesiąc menu uzupełnia nowa pizza sezonowa (w grudniu jest to pizza z burakami).

Kolejna z nowości to trzy aromatyczne zapiekanki makaronowe. Pierwsza to makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym z brokułami i pieczarkami. Spaghetti alla bolognese jest propozycją dla wielbicieli tradycyjnych włoskich smaków. Natomiast makaron wegetariański z sosem pomidorowym, grillowanymi warzywami i serem padano nasyci tych, którzy unikają mięsnych dań.

Wśród nowinek przygotowanych przez Ciao Pizzę są też zupy kremy. Codziennie do wyboru są dwie, jedna tradycyjna (np. krem z pomidorów), druga – z odrobiną egzotyki (np. krem z pieczonej papryki z soczewicą). Co kilka dni w karcie dań pojawiają się nowe smaki – wszystkie aromatyczne i podawane z pysznymi paluchami z ciasta drożdżowego.

Ciekawą propozycją jest też zestaw lunchowy: pizza 32 cm na cienkim cieście i zupa w cenie 15,90 zł. Można go zamówić od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–13.00.

Sprawdź menu Ciao Pizza

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00