Odbieraj nagrody w programie lojalnościowym

Tego jeszcze nie było! Sprawdź nasz program lojalnościowy. Za zakupy w naszym centrum, możesz otrzymać atrakcyjne prezenty.

Przy okazji kupowania potrzebnych rzeczy dla siebie czy domu możesz otrzymać wartościowe nagrody. Przygotowaliśmy szeroki katalog upominków w 4 kategoriach: Dla dzieci, Dla niej/dla niego, Pyszności i Rozrywka. Wśród nagród są m.in. wejściówki na kręgle i ściankę wspinaczkową,  desery lodowe i kawa, kosmetyki, biżuteria, książki, puzzle i zabawki. Śledź nasz katalog nagród, ponieważ będą się one zmieniać sezonowo!

Jak otrzymać nagrodę? To proste.

  1. Zakładasz w aplikacji mobilnej lub na stronie www swój indywidualny profil.
  2. Skanujesz paragony za zakupy w naszym centrum. Masz na to 4 dni. Minimalna wartość zakupów na jednym paragonie to 20 zł, a maksymalna – 500 zł. Z jednego sklepu możesz zarejestrować maksymalnie 2 paragony dziennie.
  3. Na podstawie paragonów otrzymujesz procentowy zwrot przypisany do danego sklepu, czyli Agora Monety. Każda Agora Moneta ma wartość realnych złotówek, a nagrody – przypisaną wartość w Agora Monetach. W ciągu miesiąca możesz zebrać maksymalnie 250 Agora Monet.
  4. Wymieniasz Agora Monety na upominki. Nagrody możesz otrzymać już od 5 zebranych punktów, ale im większa liczba monet – tym cenniejsza nagroda, np. kolczyki czy perfumy marki Hugo Boss lub Armani. Zebrane monety są ważne przez 2 miesiące, zatem nie zwlekaj z wymianą na wybrany prezent.

Na co wymienisz swoje Agora Monety? Pełny katalog nagród sprawdzisz tutaj lub w aplikacji mobilnej.

Gdzie zdobędziesz Agora Monety? W programie bierze udział zdecydowana większość sklepów – aż 92% ze wszystkich, które u nas znajdziecie. Dokładną listę możesz sprawdzić na stronie www poświęconej programowi lub w aplikacji mobilnej. Zwrot z paragonu waha się od 2 do 8% wartości zakupów. Twój zwrot w każdym ze sklepów może być inny – sprawdzaj regularnie „Gdzie zbierasz Agora Monety”, ponieważ wartości zwrotów będą się zmieniać. Co więcej, przy regularnych zakupach możesz uzyskać status Silver lub Gold. To gwarancja dodatkowych korzyści i jeszcze wyższych zwrotów.

Nagroda na Start. Aby zachęcić Cię do wypróbowania naszego programu lojalnościowego, mamy nagrody gotowe na już! Wystarczy, że pobierzesz aplikację i zarejestrujesz się w niej, a my zaprosimy Cię od razu na kawę lub lody do Agory. Nie czekaj!

Więcej informacji o naszym nowym programie znajdziesz tutaj. Aplikację mobilną Agora Bytom pobierzesz bezpłatnie w serwisach Google Play oraz App Store.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00