Profi Busem dookoła świata. Darmowe lekcje języka angielskiego

Siedem tygodni dookoła świata? Dzięki Szkole Języków Obcych Profi-Lingua w Agorze Bytom to możliwe! Już 14 września w Bytomiu ruszają bezpłatne warsztaty z języka angielskiego dla najmłodszych.

Zajęcia „Profi Busem dookoła świata” to nauka przez zabawę. Cykl darmowych warsztatów językowych dla dzieci w Agorze Bytom startuje już 14 września. Dzięki grom i zabawom najmłodsi nauczą się podstawowych zwrotów w języku angielskim… oraz odbędą magiczną podróż dookoła świata.

Znani bohaterowie bajek, angażujące zabawy i wesołe piosenki sprawiają, że dzieci w naturalny sposób przyswajają język. Każde z siedmiu spotkań będzie poświęcone jednemu kontynentowi: Afryce, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Antarktydzie, Azji, Australii oraz Europie.

Uczestnicy „Profi Busem dookoła świata” zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: od 4 do 6 lat i od 7 do 9 lat. Wszystko po to, by dopasować materiał warsztatów do możliwości percepcyjnych małych uczestników. Organizatorzy przewidzieli cykl siedmiu warsztatów językowych dla każdej z grup wiekowych. 45-minutowe zajęcia będą organizowane w soboty o godzinie 13.00 (dla dzieci w wieku 4-6 lat) oraz o godzinie 14.00 (dla dzieci
w wieku 7-9 lat).

Darmowe warsztaty językowe dla najmłodszych będą organizowane w salce przy Bajtel Placu w Agorze Bytom. Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy przyjść chwilę przez rozpoczęciem zajęć. Należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Terminy spotkań z angielskim to: 14.09, 21.09, 28.09, 5.10, 12.10, 19.10, 26.10.

 

 

 

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00