Prezentownik na Dzień Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka – wielkie radości dla małego człowieka

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla dziecka, zerknijcie na naszą listę propozycji. Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi i mamy nadzieję, że Was zainspirują. Zdążycie przed 1. czerwca z niespodzianką!

Prezenty do 100 zł

Dla małej elegantki polecamy wodę perfumowaną Frozen II w drogerii Rossmann. Bądźcie pewni, że Wasza księżniczka radośnie odśpiewa „Mam tę moc” w podziękowaniu za pachnący prezent. Z kolei  młody fan Roberta Lewandowskiego z pewnością zechce powalczyć na boisku w super koszulce kibica od firmy 4F.

A jeśli planujecie rodzinną wycieczkę, to z pewnością przyda się uroczy, mieszczący wszystkie „przydasie” plecaczek w radosnej zieleni, dostępny w sklepie Deichmann. Dla wytrwałej wędrowniczki różowe sportowe buty ze świecącą podeszwą ze sklepu CCC, bo przecież trzeba zadać szyku na szlaku!

Słodkim pomysłem na prezent jest gra familijna Honeycomb, plastry miodu ze sklepu Smyk – zabawna, uroczo zaprojektowana i inteligentna. Idealna na rodzinne popołudnia lub kinderparty.

Polecamy także:

Zestaw kreatywny Lego Dots, Szkatułka na biżuterię

A może kręgle i lody?

Doskonałym prezentem z okazji Dnia Dziecka będzie też rodzinny turniej w kręgle w Pin-Up! lub wejście na ściankę wspinaczkową City Climb. A po sportowych emocjach czeka słodka nagroda – Lodowy Dzień Dziecka. 1 czerwca, w godz. 11.00-18.00 rozdajemy 800 zaproszeń na gałkę lodów do naszych kawiarni: Grycan, Carte dOr, Sopelek i Cukiernia Sowa. Wypatrujcie wielkiej puchatej pandy w galerii. Zresztą nie tylko Dzień Dziecka jest okazją, by pozwolić sobie na pyszne co nieco, nasze kawiarnie zapraszają.

Prezenty od 100 do 250 zł

Motyw Myszki Miki w ubiegłym sezonie święcił triumfy w modzie, a to z okazji 90. urodzin uroczej myszki. Ale gwiazda Disneya jest absolutnym evergreenem i świetnie prezentuje się np. w delikatnych emaliowanych kolczykach z salonu Apart, którymi nie pogardzi ani kilkulatka, ani nastolatka. Jeśli moda, to i fit – rolki Rascal ze sklepu Martes Sport, to świetny sposób na kondycję i aktywny wypoczynek.

Kondycja fizyczna ma znaczenie, ale nie wolno zapomnieć o trenowaniu szarych komórek. Na pewno pomoże w tym lektura serii Szóstka Wron Leigh Bardugo. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia księgarni Świat Książki, bo na półkach kuszą setki znakomitych tytułów dla dzieci i młodzieży. Jeśli zaś leży Wam na sercu rozwinięcie zainteresowań naukowych, ciekawości poznawczej i zapału do nauki u Waszych przedszkolaków, koniecznie zajrzyjcie do oferty szkoły ProfiLingua i zapiszcie maluchy na kurs Przedszkolaki Bystrzaki.

Jeśli chcecie zrobić prezent powyżej 300 zł, to polecamy smartwatch Huawei lub słuchawki Philips Performance ze sklepu Euro RTV AGD

A teraz odliczamy czas do Dnia Dziecka. 3… 2… 1… zakupy czas start! Powodzenia!

 

 

 

 

 

 

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00