Pierwszy juice bar w Bytomiu

Największa galeria handlowa w Bytomiu stawia na zdrowie. Do oferty Agory Bytom dołączył nowy najemca – Na zdrowie FRESH.

Agora Bytom poszerzyła właśnie ofertę swojej strefy gastronomicznej. Do grona najemców największego centrum handlowego w Bytomiu dołączył bar serwujący soki i koktajle na bazie świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Na zdrowie FRESH to jedna z największych w Polsce sieci juice barów. Oferowane są w nim nie tylko smaczne soki oraz koktajle, ale również pożywne tortille, granole oraz lunch boxy. Na Zdrowie FRESH codziennie dostarcza do swoich barów świeże produkty w większości pochodzące z upraw ekologicznych. W ofercie znajdują się również posiłki i napoje dla matek w ciąży, dzieci oraz osób uprawiających sport. Juice bar jest zlokalizowany na poziomie +2.

Na Zdrowie FRESH to kolejny nowy najemca, o którego poszerzyła się oferta gastronomiczna w Agorze Bytom. W połowie sierpnia dołączył do niej Baarlinek Doner Kebab oferujący turecką kuchnię ze świeżymi warzywami oraz dwoma rodzajami mięsa: wołowym i drobiowym.

 

Dziś otwarte: 10:00-20:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00