Od celu do sukcesu

Jak zaplanować nowy rok, aby obfitował w sukcesy? Jak wyznaczyć cele i skutecznie je realizować? Skąd czerpać motywację? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, przyjdź 28 listopada do Agory Bytom na bezpłatne warsztaty „Od celu do sukcesu”. Trwają zapisy.

Postanowieniom noworocznym często towarzyszy krótkotrwały zapał i chwilowy entuzjazm. Realizacja celów wyznaczonych na przełomie roku często pali na panewce już w styczniu. Jak wyznaczyć sobie cele i być w nich wytrwałym? Jak konsekwentnie trwać w postanowieniach i małymi krokami osiągać sukces? Nauczą się tego uczestniczki warsztatów „Od celu do sukcesu”, który w Agorze Bytom 28 listopada poprowadzi Katarzyna Ryfka-Cygan, ambasadorka programu „Sukces TO JA”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w Sali Kameralnej na poziomie +3. Udział jest bezpłatny.

Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą zyskać motywację do działania, korzystniej zarządzać czasem i efektywniej planować. – Będziemy ustalać cele noworoczne, dzielić je na mniejsze i tworzyć z nich plan, strategię działania. Wszystko po to, by uczestniczki wyszły z niego uzbrojone w wiedzę i by potrafiły zaplanować rok 2019 tak, aby obfitował w sukcesy – mówi Katarzyna Ryfka-Cygan.

„Sukces TO JA” to ogólnopolski program poświęcony przedsiębiorczości i rozwojowi kobiet. Warsztaty są adresowane do wszystkich pań zainteresowanych doskonaleniem umiejętności komunikacyjnych, zdolności organizacyjnych lub adaptacyjnych.

„Sukces TO JA” – „Od celu do sukcesu”
28 listopada 2018 r., godz. 18.00
Sala Kameralna (poziom +3)
Wstęp wolny – zapraszamy

Zapisy

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00