Ochota na coś słodkiego?

Spróbujcie wyobrazić sobie jedno miejsce, w którym znajduje się kilkanaście kawiarni, cukierni i lodziarni. To słodkie marzenie spełnia się w Agorze Bytom. Gdzie na kawę, deser albo lody?

 

Przechadzając się alejkami naszej galerii niejednokrotnie poczujecie zapach świeżo mielonej kawy,słodki aromat ciast i innych wypieków. Na poziomie -1 w Kawiarni pod Różą napijecie się także herbaty i gorącej czekolady, a rzemieślnicze lody zjecie w Jednorożku.

 

Na parterze są też inne miejsca, obok których nie sposób przejść obojętnie. Karmello słynie z ręcznej produkcji czekolady, Cukiernia Sowa oferuje torty na specjalne okazje, w Krakowskich Wypiekach zasmakujecie w drożdżówkach, z kolei w Prawdziwych Lodach serwują wyjątkowe smaki, nawet lody marchwiowe.

 

Na dwóch wyższych piętach przy filiżance kawy można porozmawiać w Café Silesia Gryfny Kafyj i Cinema Cafe. W Carte d’Or Cafe dzień warto osłodzić sobie lodami, a w Big Baba Cupcakes babeczka to coś więcej niż kolejna słodkość. Jest jeszcze lodziarnia Grycan – lubiana i zawsze pyszna!

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00