Mikołajki w Bytomiu

Mikołajki wielkimi krokami zbliżają się do Bytomia. Św. Mikołaj wraz ze Śnieżynką nie tylko odwiedzą największą galerię handlową w mieście, ale także oddział pediatryczny Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. 

Gdy Św. Mikołaj rozdaje prezenty, to znaczy, że świąteczny czas rozpoczął się na dobre. Tak będzie i w tym roku, gdy ulubieniec wszystkich dzieci dotrze do Bytomia i obdaruje je prezentami. 6 grudnia od godziny 13.00 do godziny 19.00 Św. Mikołaja wraz ze Śnieżynką spotkacie w Agorze Bytom, największej galerii handlowej w mieście. Św. Mikołaj nie tylko wręczy najmłodszym prezenty, ale również zabierze je na wielki fotel i zrobi sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Okazję do spotkania z Św. Mikołajem będą mieli nie tylko ci najmłodsi, którzy odwiedzą największe centrum handlowe w Bytomiu, ale również te dzieci, które ten czas spędzają w szpitalu. Św. Mikołaj z workiem wypchanym prezentami 6 grudnia złoży wizytę pacjentom oddziału pediatrycznego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu i każdemu wręczy mikołajkowy upominek.

 

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

6 grudnia, godz. 13.00-19.00

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1

Poziom 0 (obok cukierni Sowa)

Wstęp wolny – zapraszamy!

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00