Kicia Kocia w Agorze

Już w sobotę, 25 maja, Kicia Kocia odwiedzi Agorę Bytom!

Nie możecie przegapić dnia wypełnionego fantastyczną zabawą. Wszyscy mali i duzi fani będą mogli wziąć udział w grach i warsztatach z udziałem Kici Koci, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Kicia Kocia, uwielbiana przez najmłodszych i znana z serii edukacyjnych książeczek, odwiedzi Agorę Bytom. Książeczki i bajki o małej, bystrej kotce nie tylko bawią, ale także uczą dzieci wielu przydatnych czynności czy zachowań, przez co tak chętnie wybierane są przez rodziców.

Uczestnicy spotkania będą mogli dać się ponieść wyobraźni oraz stworzyć nie jedną słodycz, a kreatywność wykorzystać podczas zajęć plastycznych. Wśród bogatego planu atrakcji znajdą się m.in.

  • Darmowa wata cukrowa.
  • Malowanie twarzy i brokatowe tatuaże.
  • Gigantyczna kolorowanka z Kicią Kocią.
  • Gry i zabawy ruchowe.
  • Warsztaty z ozdabiania muffinek, malowania czekoladą czy tworzenia czekoladowych lizaków.
  • Strefa foto.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11:00-17:00 na poziomach 0 oraz -1.

To jednak nie koniec atrakcji, które zaplanowała galeria handlowa. Od 25 maja do 1 czerwca w Agorze Bytom będzie kursować specjalna kolejka dla najmłodszych. W sali zabaw Lulu – Kraina Odkrywcy Dzień Dziecka będzie świętowany podwójnie. 25 maja oraz 1 czerwca do każdej zakupionej wejściówki, dzieci dostaną słodki upominek i brokatowy tatuaż. Natomiast 1 czerwca słodkie upominki i baloniki będzie rozdawała Agora Bytom.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00