SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Agora Bytom

Piętro 0

Znasz się na komunikacji, uwielbiasz działać niestandardowo, a świat promocji to Twój żywioł? Dołącz do zespołu marketingowego Agory Bytom. Zyskaj stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę przy różnorodnych projektach

Agora Bytom to galeria handlowa położona w samym sercu Bytomia. Ofertę kilkudziesięciu sklepów renomowanych marek oraz punktów usługowych uzupełnia kino, klub muzyczny, kręgielnia, klub fitness, laser tag i ścianka wspinaczkowa. To również miejsce koncertów, spotkań i wielu interesujących wydarzeń, które odbywają się przez cały rok.

Twoje przykładowe obowiązki:

  • Tworzenie strategii rozwoju i komunikacji marki oraz marketingowej.
  • Współpraca z agencjami eventowymi oraz agencją PR.
  • Udział w tworzeniu materiałów marketingowych.
  • Organizacja i koordynacja działań marketingowych.
  • Zarządzanie budżetem marketingowym.
  • Prowadzenie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej.

Czego oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy.
  • Znajomości i swobodnej obsługi mediów społecznościowych.
  • Kreatywności i inicjatywy.
  • Efektywnego wdrażania planowanych działań.
  • Dyspozycyjności.
  • Terminowości i umiejętności pracy na krótkich deadlinach.
  • Znajomości języka angielskiego.
  • Doświadczenia w marketingu (mile widziane).

Oferujemy:

  • Stabilną i stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa na zastępstwo).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie.
  • Odpowiednie narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Ubezpieczenie medyczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@agorabytom.pl

W przesyłanej aplikacji, zawierającej CV, prosimy zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych (wzór poniżej).

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV Agora Bytom sp. z o.o., w celu wykorzystania do innych kolejnych rekrutacji realizowanych przez okres 12 miesięcy.”

Agora Bytom sp. z o.o., z siedzibą w Bytomiu (41-902), Pl. Kościuszki 1, jako administrator danych informuje, że Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją, na podstawie przepisów kodeksu pracy. Podanie danych wskazanych w ogłoszeniu jest obowiązkiem wynikającym z kodeksu pracy, a ich niepodanie może uniemożliwić udział w rekrutacji.

Przekazanie nam danych w zakresie wykraczającym poza wskazane w ogłoszeniu jest dobrowolne, nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji i odbywa się w oparciu o Pani/a zgodę. Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę Pani/Pana dane mogą być także uwzględnianie w innych procesach rekrutacyjnych w okresie kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie z zastrzeżeniem, że nie będzie to miało wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, przeniesienia a także sprzeciwu, jeżeli przepisy dopuszczają takie działanie.  Dane mogą być udostępniane podmiotom, zapewniającym poprawne działanie poczty elektronicznej, a także podmiotom wspierającym procesy rekrutacyjne administratora. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO na sposób przetwarzania danych przez Administratora. Czas przetwarzania danych będzie wynosił 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji lub rok w przypadku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie do innych procesów rekrutacji.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00