GRAFIK KOMPUTEROWY do Działu Marketingu

Agora Bytom

Piętro 0

Projektujesz, wymyślasz, działasz kreatywnie? Chcesz realizować swoje graficzne wizje i rozwijać umiejętności? Dołącz do zespołu marketingowego Agory Bytom. Zyskaj stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę przy różnorodnych projektach.

Agora Bytom to galeria handlowa położona w samym sercu Bytomia. Ofertę kilkudziesięciu sklepów renomowanych marek oraz punktów usługowych uzupełnia kino, klub muzyczny, kręgielnia, klub fitness, laser tag i ścianka wspinaczkowa. To również miejsce koncertów, spotkań i wielu interesujących wydarzeń, które odbywają się przez cały rok.

Twoje przykładowe obowiązki:

  • Projektowanie kreacji graficznych na potrzeby działań marketingowych offline (np. banery, ulotki, plakaty) oraz online (m.in. banery, publikacje w social mediach).
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP).
  • Czynny udział w prowadzeniu kampanii marketingowych.
  • Dbanie o spójność i estetykę projektów.

Czego oczekujemy:

  • Umiejętności kreatywnego myślenia.
  • Biegłej znajomość podstawowego pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, inDesign).
  • Ambicji i gotowości do stałego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Znajomości zasad projektowania znaków graficznych (logo, piktogramy), identyfikacji wizualnych, przyjaznych użytkownikowi layoutów, itd.
  • Znajomości podstawowych zasad dotyczących działań promocyjnych.
  • Wiedzy z zakresu przygotowania plików do druku (DTP).
  • Samodzielności i pomysłowości.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Zdolności plastycznych i wyczucia estetyki.
  • Przedstawienia portfolio wykonanych projektów.

Mile widziane:

  • Wykształcenie artystyczne/plastyczne.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość zasad panujących na Facebooku i Instagramie.
  • Znajomość podstaw copywritingu.
  • Doświadczenie w marketingu.
  • Umiejętność świadomej obsługi aparatu fotograficznego.
  • Umiejętność obsługi stron www (od zaplecza – CMS).
  • Opanowane zasady DTP.

Oferujemy:

  • Stabilną i stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie.
  • Odpowiednie narzędzia pracy.
  • Ubezpieczenie medyczne.

Poszukujemy, tylko i wyłącznie, pracownika na pełny etat. Chętnie rozważymy kandydatury zdolnych studentów lub absolwentów studiów artystycznych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres: rekrutacja@agorabytom.pl

W przesyłanej aplikacji, zawierającej CV, prosimy zamieścić klauzulę zgody na

przetwarzanie danych osobowych (wzór poniżej).

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV Agora Bytom sp. z o.o., w celu wykorzystania do innych kolejnych rekrutacji realizowanych przez okres 12 miesięcy.”

Agora Bytom sp. z o.o., z siedzibą w Bytomiu (41-902), Pl. Kościuszki 1, jako administrator danych informuje, że Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją, na podstawie przepisów kodeksu pracy. Podanie danych wskazanych w ogłoszeniu jest obowiązkiem wynikającym z kodeksu pracy, a ich niepodanie może uniemożliwić udział w rekrutacji.

Przekazanie nam danych w zakresie wykraczającym poza wskazane w ogłoszeniu jest dobrowolne, nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji i odbywa się w oparciu o Pani/a zgodę. Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę Pani/Pana dane mogą być także uwzględnianie w innych procesach rekrutacyjnych w okresie kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie z zastrzeżeniem, że nie będzie to miało wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, przeniesienia a także sprzeciwu, jeżeli przepisy dopuszczają takie działanie.  Dane mogą być udostępniane podmiotom, zapewniającym poprawne działanie poczty elektronicznej, a także podmiotom wspierającym procesy rekrutacyjne administratora. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO na sposób przetwarzania danych przez Administratora. Czas przetwarzania danych będzie wynosił 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji lub rok w przypadku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie do innych procesów rekrutacji.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00