Doradca klienta

Wojas

Piętro 1

Jeśli chcesz z nami budować nasze wartości to zapraszamy do naszego zespołu. Jeśli:

-praca z ludźmi to Twój żywioł

-lubisz codzienne wyzwania

-jesteś otwarty/a, komunikatywny/a i zaangażowany/a

-posiadasz wysoką kulturę osobistą -potrafisz budować relacje, a praca w grupie sprawia Ci przyjemność

-chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży modowej

-masz doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane) to aplikuj na stanowisko:

DORADCA KLIENTA W SALONIE FIRMOWYM WOJAS S.A.

Czekają na Ciebie:

-umowa o pracę, pełny etat

-profesjonalne wdrożenie i wsparcie

-atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych celów

-możliwość rozwoju i awansu,

-konkursy sprzedażowe

-program rabatowy dla pracowników na produkty marki Wojas

-przyjazna atmosfera pracy

Twoje zadania:

-aktywna i profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze Standardami Firmy

-doradztwo Klientom przy doborze obuwia i środków do ich czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji -realizacja planów sprzedażowych

-budowanie długotrwałych relacji z Klientem

-wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem salonu

CV PROSIMY SKŁADAĆ W SALONIE WOJAS LUB WYSŁAĆ NA ADRES:

smpl150@wojas.eu

W CV należy zamieścić klauzulę o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojas S.A. moich dodatkowych danych osobowych (innych niż wymagane przez przepisy prawa, w szczególności Kodeks pracy) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Jestem świadomy/-a, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać”. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) informujemy Cię, że: 1)     Administratorem Twoich danych osobowych Wojas S.A. z siedzibą w Nowym Targu (34-400), ul. Ludźmierska 29. 2)     W sprawach związanych z ochroną danych osobowych możesz skontaktować się z nami pod adresem naszej siedziby lub mailowo na adres Inspektora Ochrony Danych 3)     Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji. 4)     Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o następujące podstawy prawne: ·        przepisy prawa (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO) – w zakresie danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy (w tym imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, historia zatrudnienia oraz przebieg Twojej edukacji). Ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. ·        w celu podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO) – w przypadku osób mających być docelowo zatrudnionymi na podstawie umowy cywilnoprawnej; ·        w oparciu o Twoją dobrowolną zgodę

(na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), wyrażonej poprzez przesłanie nam Twoich dokumentów aplikacyjnych zawierających dane wykraczające poza zakres wskazany Kodeksem pracy lub które nie są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji (np. wizerunek). 5)     Twoje dane zgromadzone w procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do jego zakończenia. 6)     Przysługuje Ci, w granicach wskazanych w RODO, prawo do: ·        dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, ·        sprostowania (poprawiania) swoich danych, ·        usunięcia danych osobowych, ·        ograniczenia przetwarzania danych, ·        przenoszenia danych, ·        cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, gdy stanowi ona podstawę przetwarzania danych, przy czym nie ma to wpływu na przetwarzanie przed terminem cofnięcia. ·        sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. ·        wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – jeśli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem. 7)     Twoje dane osobowe możemy przekazywać zewnętrznym podmiotom, które wspierają nas w procesie rekrutacji, w tym przede wszystkim agencjom rekrutacyjnym, internetowym serwisom rekrutacyjnym oraz dostawcom usług i rozwiązań IT. Dane możemy również przekazywać do spółek z naszej grupy kapitałowej. 8)     Twoje dane mogą być przekazywane do państw poza

Europejskim Obszarem Gospodarczym, przede wszystkim w kontekście infrastruktury informatycznej, z której korzystamy. Do przekazania dochodzi w oparciu o wskazane w RODO zabezpieczenia 9)     Twoje dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00