Doradca ds. Przeżyć

Wyjątkowy Prezent

Piętro 0

Wyjątkowy Prezent poszukuje Doradcy ds. Przeżyć na wyspie w CH Agora Bytom.

Zadania, jakie na Ciebie czekają to:

  • aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie,
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • merchandising i odpowiedzialność za ekspozycję produktów.

Nasz wymarzony Doradca to osoba, która lubi rozmawiać z ludźmi, jest proaktywna, ma pozytywną energię i dar perswazji. Mile widziane doświadczenie w handlu, ale nie jest to warunek konieczny – wszystkiego Cię nauczymy.

Ważne jest też dla nas, aby to była osoba, dla której nie jest obojętne, jaki produkt oferuje – liczymy na pasjonatę, który tak jak my, woli otrzymać czy podarować w prezencie lot balonem niż… sweter.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 18,3zł brutto/h + premie uzależnione od sprzedaży.
  • pracę zmianową na około 80h/mc. Zmiany w ciągu dnia są zwykle po 6h. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej zwłaszcza popołudniami oraz w weekendy (grafik staramy się układać elastycznie do możliwości),
  • stabilne warunki zatrudnienia – liczymy na długofalową współpracę,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • ciekawe konkursy wewnętrzne z nagrodami,
  • zniżki pracownicze na zakupy naszych prezentów,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji, wyślij zgłoszenie przez formularz dostępny pod linkiem -> tiny.pl/rv42s

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00