Dzień kawy świętuj w Agorze

W 2023 roku Dzień Kawy przypada na 29 września (piątek). Geneza święta nie jest dokładnie znana, ale dzień został wypromowany w Japonii przez stowarzyszenie kawy (The All Japan Coffee Association) i pierwsze obchody święta zainicjowano w 1983 roku.

Wiemy, że wśród naszych klientów nie brakuje miłośników kawy! Zapraszamy do wspólnego świętowania. Sprawdźcie kilka naszych pomysł!

  1. Zaproś dawno nie widzianą koleżankę na wspólną kawę. Wykorzystaj okazję, jaką jest Dzień Kawy, by odświeżyć Waszą znajomość i usiąść wygodnie w jednej z naszych kawiarni przy filiżance aromatycznego napoju. Wybierzecie Sopelka czy Cobra Cafe?
  2. Przygotuj własne przekąski z dodatkiem kawy: wypróbuj różne przepisy na przekąski z dodatkiem kawy, takie jak brownie z espresso, tiramisu czy trufle kawowe. To świetny sposób na podkreślenie smaku i aromatu kawy.
  3. Odbierz darmową kawę – skorzystaj z aplikacji Agory i wymień swoje punkty na darmową kawę w Grycanie.
  4. Podziel się swoją pasją: Jeśli jesteś wielkim miłośnikiem kawy, podziel się swoją pasją ze światem. Możesz napisać bloga o kawie, prowadzić profil na mediach społecznościowych poświęcony kawie albo stworzyć oryginalną rolkę na Instagrama.

Miłego dnia, kawosze!

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00