Dzień Dziecka z Maszą i Niedźwiedziem

Niesforna Masza i jej cierpliwy opiekun Niedźwiedź – to oni już 1 czerwca przyjadą do Bytomia. Obiecali przygotować masę atrakcji m.in. łapanie motylków, cyrkowe sztuczki i wyścigi po rowerowym torze. Zaplanowali także konkursy i animacje.                          Z bohaterami kultowej bajki można bawić się w Agorze Bytom.

 Wymarzony Dzień Dziecka? Spędzony w towarzystwie ulubionych bohaterów z bajkowego świata! 1 czerwca do Bytomia przyjeżdżają wyjątkowi goście: pełna pomysłów, niesforna i roześmiana Masza oraz jej cierpliwy opiekun Niedźwiedź, który zawsze wyciąga dziewczynkę z tarapatów.

Przez cały dzień na podwórku Maszy i Niedźwiedzia dzieci wezmą udział w tematycznych animacjach        (m.in. nauce tańca, żonglowania i dmuchania baniek mydlanych), zabawach (np. złap motylki i cyrkowe sztuczki Tygrysa) i konkursach z nagrodami              (m.in. wiedzy o Maszy i Niedźwiedziu, rozpoznawania mieszkańców lasu i na najlepszego piłkarza). Każdy gość będzie mógł napić się pysznej herbatki z samowaru w lesie Niedźwiedzia i wyhodować własny ogródek.

To jeszcze nie koniec! Zaplanowano rowerowy wyścig z Pandą po specjalnym torze oraz wspólne zdjęcia z bohaterami popularnej bajki. Ponadto dzieci nauczą się bezpiecznego zachowania w lesie i podczas wakacyjnych zabaw.

Dzień Dziecka z Maszą i Niedźwiedziem w Agorze Bytom 1 czerwca od godz.10.00 do 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00