Dzieje się w Dzień Dziecka!

Na ten dzień najmłodsi czekają z utęsknieniem. Ale nie tylko oni. 1 czerwca zapraszamy na rodzinną imprezę z Maszą i Niedźwiedziem, na Bajtel Plac i na ściankę wspinaczkową, na lody, do kina i do zabawy po angielsku. Najlepszy Dzień Dziecka tylko w Agorze Bytom!

 

Jesteście przygotowani i wiecie już, dokąd zabrać swoje pociechy, aby był to wymarzony Dzień Dziecka? Ekscytująca zabawa nie ogranicza się do jednej atrakcji. U nas, pod jednym dachem, czeka całe mnóstwo niespodzianek. Oto kilka propozycji.

 

Masza i Niedźwiedź

Przez cały dzień w Agorze Bytom dzieci wezmą udział w tematycznych animacjach (m.in. nauce tańca, żonglowania i dmuchania baniek mydlanych), zabawach sprawnościowych (np. złap motylki i cyrkowe sztuczki Tygrysa) i konkursach z nagrodami (m.in. wiedzy o Maszy i Niedźwiedziu, rozpoznawania mieszkańców lasu i na najlepszego piłkarza). Każdy gość będzie mógł napić się pysznej herbatki z samowaru w lesie Niedźwiedzia i wyhodować własny ogródek. To jeszcze nie koniec! Zaplanowano rowerowy wyścig z Pandą po specjalnym torze oraz wspólne zdjęcia z bohaterami popularnej bajki. Ponadto dzieci nauczą się bezpiecznego zachowania w lesie i podczas wakacyjnych zabaw. Impreza potrwa od godz. 10.00 do 17.00.

 

Pół godzinki dla rodzinki

Po zabawie z bohaterami bajek warto nieco ochłonąć, odpocząć i pokrzepić się przed skorzystaniem z kolejnych atrakcji. Zapraszamy do naszych kawiarni i cukierni m.in. Big Baba Cupcakes, Cukiernia Sowa, Prawdziwe Lody czy Carte d’Or. Lody, gofry, desery i babeczki to zawsze znakomity sposób na świętowanie.

 

Na film czy na ściankę?

Mali i więksi miłośnicy kina na kilka dni przed Dniem Dziecka powinni sprawdzić repertuar Cinema City i najnowsze filmy animowane i rodzinne. Z kolei zwolennicy aktywnego sposobu świętowania, mogą odwiedzić ścianki wspinaczkowe w City Climb, które na 1 czerwca przygotowało promocje: 15 zł za 30 minut oraz 2 w cenie 1, czyli dwoje dzieci wchodzą na jednym bilecie. Promocje łączą się.

 

Children’s Day

Przyjemne z pożytecznym można połączyć również w salce przy Bajtel Placu, gdzie lektorzy i animatorzy ze szkoły Profi-Lingua poprowadzą bezpłatne gry i zabawy po angielsku. Bajtel Plac ze ślizgawką, drabinkami, klasami, wielką tablicą do malowania kredą i klockami też jest nie lada atrakcją i znakomitym miejscem na spędzenia Dnia Dziecka.

 

Pomysł na prezent?

Zabawa i rozrywka jest najważniejsza, ale cóż to byłby za Dzień Dziecka bez prezentu? Zabawka, pluszak, książka, czy nowy element dziecięcej garderoby zawsze wywoła szeroki uśmiech. Zajrzyjcie do A KUKU, Smyka i Świata Książki, a jeżeli szukacie prezentu dla starszaka, to polecamy wstąpić do RTV Euro AGD lub X-Zone.

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00