Darmowy angielski na ferie w Bytomiu

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym podczas tegorocznych ferii? Bardzo prosto! Wystarczy zapisać swoje dziecko na bezpłatne warsztaty języka angielskiego w Bytomiu. Tematyka zajęć będzie zimowa!

Darmowe, zabawne i oczywiście zimowe – takie są bezpłatne kursy języka angielskiego dla dzieci w Agorze Bytom. Podczas tegorocznych ferii najmłodsi będą mogli skorzystać z darmowych lekcji języka angielskiego. Zajęcia ruszają już 13 stycznia.

Bezpłatne warsztaty są dostępne dla dzieci od 4 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na pięć grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+. Podczas tegorocznych ferii każda z grup spotka się trzy razy w tygodniu, a pojedynczy kurs potrwa tydzień. Każde zajęcia to 60 minut zabawy i nauki.

Zapisy na bezpłatne lekcje języka angielskiego już są przyjmowane telefonicznie (726-410-094) lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie 12–osobowe grupy uczestników.

Tegoroczne ferie w Agorze Bytom to jednak nie tylko bezpłatne lekcje języka angielskiego. Najmłodsi mogą liczyć również na aktywną rozrywkę w Laserhouse podczas rozgrywki w elektronicznego paintballa czy też spróbować swoich sił w City Climb, gdzie znajduje się osiem ścianek wspinaczkowych o różnym stopniu trudności.

Bezpłatne lekcje języka angielskiego dla dzieci

13-24 stycznia

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1, Profi-Lingua (poziom +3)

Zapisy pod numerem telefonu: 726-410-094/096 lub osobiście w szkole.

Wstęp wolny – zapraszamy!

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00