Co dla Mamy? Prezentownik Agory

Dzień Mamy – mamy prezenty

Chyba każdy powie, nawet obudzony w środku nocy, kto świętuje 26 maja. To już za chwilę, a Wy wciąż nie macie upominku? Pomożemy! Zapraszamy na subiektywny przegląd inspiracji.

Wręczenie prezentu to cudowna chwila. Poszukiwanie może być jednak kłopotliwe. Tyle jest cudownych rzeczy, że trudno się zdecydować. My jesteśmy od tego, żeby nieco ograniczyć pole poszukiwań. Znaleźliśmy w naszych sklepach kilka propozycji na prezent dla Mamy. Zaciekawieni?

Prezenty do 50 zł

Wyważony smak, delikatny aromat… Wspólne chwile przy filiżance kawy smakują najlepiej. W sklepie Tchibo znajdziecie kilka rodzajów kaw mielonych lub ziarnistych do 50 zł. A może jakiś dodatek? W tym zakresie cenowym wpadły nam w oko wzorzyste puszki do przechowywania i spieniacz do mleka. Oczywiście, nie wszyscy kawę lubią. Bez obaw. Mamy jeszcze kilka innych propozycji:

  • książka z Bookszpan – może coś naszej noblistki, Olgi Tokarczuk?
  • rajstopy z Gatta,
  • słodki upominek z Cukierni Sowa.

50 zł – 100 zł

Krótka przerwa na ciekawostkę. Wiecie, że apaszkę najczęściej nosili paryscy robotnicy? Dopiero później stała się popularna w sportowym stroju kobiecym. Tak, to nasza wiodąca propozycja z tej kategorii – apaszka. Śliczne widzieliśmy w Solar.

Można powiedzieć, że apaszka to typ zawieszki? Wszak zawiesza się ją na szyję. W każdym razie chcemy mówić o zawieszkach, ponieważ piękną ich kolekcję ma Apart. Salon przygotował także nieco droższą biżuterię specjalnie na Dzień Mamy. Warto obejrzeć.

Skoro o oglądaniu mowa… 28 maja otwarcie kina Cinema City po przerwie. 100 zł w zupełności wystarczy na dwa bilety i może coś słodkiego na seans. Tutaj sprawdzicie repertuar

100 zł – 200 zł

母の日– tak „Dzień Mamy” zapisują Japończycy. Co zrobić, by zapisał się na długo w pamięci? Zaserwować Mamie sushi – przysmak z Kraju Kwitnącej Wiśni. W restauracji Gurin Sushi są zestawy dla dwojga w przystępnej cenie. Hosomaki już się kręcą!

To dla zmysłu smaku. A dla innych? Proponujemy masaż relaksacyjny w ramach Wyjątkowego Prezentu. Niech sobie Mama trochę odpocznie i odpręży. W końcu na to zasługuje.

Jeśli nie w salonie, to chociaż w wannie w domowym zaciszu. Przyda jej się zestaw do kąpieli z Mydlarni u Franciszka:

  • krem do rąk z francuskiej manufaktury o cudownym zapachu kwiatów wiśni;
  • cukrowy peeling do ciała wzbogacony olejem słonecznikowym, masłem shea i kozim mlekiem.

Aha. Nie wspominaliśmy jeszcze, że pod koniec maja otwierają się kluby sportowe. Fitmama? Karnet do Calypso jest dla niej.  Są także karnety dla 2 osób (wtedy cena za osobę spada poniżej 100 zł).

Powyżej 200 zł

Tą kategorią kończymy przegląd, dlatego przejdziemy od razu do rzeczy:

  • torebka z Ryłko – sprawdźcie nową kolekcję, minimalistyczne i poręczne modele nam przypadły do gustu,
  • perfumy z Sephora – wierzymy, że znajdziecie ulubiony zapach Mamy; a może coś świeżego na wiosnę?
  • bransoletka Pandora Moments o splocie wężykowym, z zapięciem w kształcie serca z drzewem rodzinnym.

Wybraliście? Teraz zapraszamy na zakupy!

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00