Bezpłatne opaski „niezgubki” w Agorze Bytom

Niepozorny gadżet, który dba o bezpieczeństwo dziecka w trakcie zakupów, podczas zabawy czy wycieczek. Specjalne opaski „niezgubki” od czerwca można  bezpłatnie otrzymać w Agorze Bytom.

 

Gadżet pomaga zadbać o bezpieczeństwo malucha – opiekun może wpisać na opasce swój numer kontaktowy. „Niezgubki” są darmowe – wystarczy przyjść z dzieckiem do Punktu Informacyjnego Agory Bytom i poprosić o opaskę. Dostępne są w dwóch różnych wzorach i kolorach: z owocami i lodami lub zwierzętami, w tym uwielbianymi przez dzieci leniwcami i tukanami. Zostały wykonane z wytrzymałych, atestowanych i bezpiecznych materiałów.

 

„Niezgubki” to wyjątkowo skuteczna metoda poprawy bezpieczeństwa maluchów w zatłoczonych miejscach – w galeriach, na spacerze, w mieście czy w trakcie wyjazdu. Właśnie dlatego Agora Bytom rozdaje opaski za darmo. Cieszy nas, że możemy w ten prosty sposób pomóc opiekunom zadbać o bezpieczeństwo ich pociech – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Dla malucha „niezgubka” na nadgarstku to oryginalna ozdoba-zabawka, a dla rodzica spokój ducha i świadomość, że jeśli dziecko oddali się, ktoś, kto je znajdzie, będzie mógł natychmiast skontaktować się z opiekunem. Wystarczy spojrzeć na numer i zadzwonić. Warto też nauczyć dzieci, żeby w sytuacji, gdy w pobliżu nie ma mamy lub taty, pokazać napotkanej osobie opaskę. Dorośli będą wiedzieć, co robić dalej.

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00