Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci w wakacje

Wakacje to nie tylko czas leniuchowania i patrzenia w obłoki. Jak spędzić je łącząc przyjemne z pożytecznym? Na dwutygodniowym, bezpłatnym kursie języka angielskiego w Agorze Bytom. Zapisy właśnie ruszyły. 

Na co dzień kursanci w multimedialnych salach mogą nauczyć się angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) – zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Profi-Lingua to także jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

Wakacje z językiem angielskim potrwają od początku lipca do końca sierpnia. W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 lat, które zostaną podzielone na kilka grup wiekowych (4-5 lat; 6-7 lat;    8-10 lat; 11-12 lat i 12+). Liczba grup zależy od zainteresowania. W ubiegłym roku na kurs zapisało się ok. 200 dzieci.

Tematyką zajęć niezmiennie są wakacje. Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów przydatnych podczas zagranicznych wyjazdów. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne. W tym roku każda grupa spotka się 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki). Pierwsza grupa rozpoczyna o godz. 14.00. Pojedynczy kurs trwa dwa tygodnie (łącznie 6 spotkań po 60 minut).

Zapisy przyjmowane są telefonicznie (726 410 094/096), mailowo (bytom@profi-lingua.pl) lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie kilkunastoosobowe grupy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnik może skorzystać tylko z jednego dwutygodniowego kursu.

Serdecznie zapraszamy na językowe wakacje w szkole Profi-Lingua w Agorze Bytom (piętro 3).

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00