Baw się i kształtuj trendy. Zostań ambasadorem mody!

Chcesz zostać bohaterem wyjątkowej sesji zdjęciowej, przygotować autorskie stylizacje i mieć wpływ na kreowanie mody w Bytomiu? Wiesz, jak zaskoczyć i zainspirować innych własnym stylem? Weź udział w konkursie na ambasadorkę lub ambasadora Agory Bytom, który właśnie ruszył na Facebooku.

 Agora Bytom, największa galeria handlowa w mieście, szuka ambasadora (kobiety lub mężczyzny), czyli modelki lub modela do filmu i do unikatowej sesji zdjęciowej, której efekty oglądać będzie można w mediach społecznościowych.  Ambasador wyłoniony w drodze konkursu na oficjalnym fanpage Agory Bytom na Facebooku otrzyma nagrodę główną o wartości 1000 zł i weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której przygotuje i zaprezentuje własne stylizacje i produkty z oferty sklepów Agory Bytom. Laureat może również liczyć na profesjonalny wizaż i stylizację włosów.

Jak zostać ambasadorem?

By zgłosić udział w konkursie, wystarczy przesłać swoje zdjęcie prezentujące wiosenną stylizację                              (z wykorzystaniem elementów garderoby z jednego lub kilku sklepów Agory Bytom) i zamieścić je w komentarzu pod postem konkursowym zamieszczonym na fanpage www.facebook.com/AgoraBytom.

Najlepszego kandydata lub kandydatkę wybierze jury. Konkurs trwa do 22 maja (do godziny 13.00). Z zamieszczonych fotografii jury wybierze 3 najciekawsze osoby, które trafią do rundy finałowej. Wszyscy finaliści zostaną zaproszeni na sesję do Agory Bytom. Ich zadaniem będzie przedstawienie siebie na specjalnych planach zdjęciowych, które zaprezentują ofertę i przestrzeń galerii handlowej. Ambasadorem zostanie najlepsza osoba wyłoniona z finałowej trójki, która tytuł ten otrzyma na trzy wakacyjne miesiące – czerwiec, lipiec i sierpień. Pozostała dwójka dostanie bony podarunkowe o wartości 200 zł.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00