Back To School z Agorą

Back To School z Agorą

Czas powrócić do szkolnej rzeczywistości. Jednak zanim usłyszycie pierwszy dzwonek, odwiedźcie Agorę Bytom i skorzystajcie ze specjalnych ofert i promocji, jakie przygotowały sklepy na powrót do szkoły.

📖 Świat Książki:

Zapewnij swojemu dziecku idealny start w nowy rok szkolny dzięki ofercie Świata Książki! Znajdziesz tu podręczniki, bogaty wybór przyborów szkolnych oraz artykułów papierniczych. Dla tych, którzy kochają czytać, sklep oferuje szeroki wybór literatury wspierającej naukę i rozwijającej zainteresowania.

🎒 50style i Martes Sport:

W co pomieścić wszystkie książki i zeszyty? 50style i Martes Sport mają szeroki wybór plecaków, toreb i worków najbardziej znanych sportowych marek, takich jak Adidas, Nike, Reebok czy Puma! Znajdziecie tu nie tylko plecaki, ale także sneakersy i trampki, w których wasze dzieci śmiało wejdą w nowy rok szkolny.

🎨 Smyk:

Rozpocznijcie szkolną przygodę z uśmiechem, dzięki wyjątkowym akcesoriom szkolnym i ubraniom ze Smyka! Kolorowe plecaki, modne ubrania oraz wszystko, co potrzebne, by stworzyć wyjątkowy look na szkolnym korytarzu, znajdziecie właśnie tutaj. Oferta Smyk jest bardzo szeroka, dlatego znajdziecie tu wyprawkę dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich.

Nie przegapcie okazji! Agora Bytom to miejsce, w którym znajdziecie wszystko, co niezbędne do udanego powrotu do szkoły. Wiele sklepów przygotowało specjalne rabaty i oferty, które sprawią, że kompletowanie szkolnej wyprawki będzie prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy na zakupy.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 10:00-20:00