Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci. Wehikuł czasu

Zajęcia „Wehikuł czasu” przeniosą dzieci do krainy dinozaurów i kraju faraonów. Najmłodsi wcielą się w księżniczki i rycerzy. Odkryją Amerykę i wylądują na Księżycu. A to wszystko po angielsku i pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli w Agorze Bytom.

Tematem przewodnim darmowych lekcji, które odbędą w październikowe i listopadowe soboty, jest podróżowanie w przeszłość, poznawanie prehistorycznych zwierząt, starożytnych i średniowiecznych cywilizacji oraz dalekich zakątków świata.

Lekcje poprowadzą lektorzy szkoły Profi-Lingua, legitymujący się znakomitą znajomością języka i efektywnością nauczania z elementami zabawy. Bawiąc się, dzieci zdobywają umiejętności, wiedzę, a także odkrywają świat i jego historię.

Wesołe lekcje angielskiego odbywają się w salce edukacyjnej przy Bajtel Placu – kreatywnym miejscu zabaw dla najmłodszych. Zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat rozpoczynają się o godz. 13.00. Z kolei lekcje dla nieco starszej grupy, od 7 do 10 lat, startują o godz. 14.00. Dzieci będą przyjmowane na zajęcia w miarę dostępności miejsc (maksymalnie 12 osób).

Harmonogram zajęć:

  • 6 października – Time machine. Wspólnie zbudujemy wehikuł czasu i zaplanujemy podróż do przeszłości.
  • 13 października – Prehistoric animals. Zabierzemy Was w podróż w czasie, do epoki, kiedy po świecie chodziły dinozaury.
  • 20 października – Sphinx and pyramids. Dlaczego sfinks nie ma nosa, a piramida nie jest kwadratowa? Wspólnie odkryjemy sekrety i tajemnice starożytnego Egiptu.
  • 27 października – Middle Ages. Na chwilę zamienimy się w rycerzy i księżniczki, by wspólnie zmierzyć się z własnoręcznie wykonanym smokiem!
  • 3 listopada – The age of discoveries. Tym razem odkryjemy Amerykę, a przy pomocy ziemniaka i farby poznamy historię druku!
  • 10 listopada – Independence Day. Dowiemy się, dlaczego polska flaga jest biało-czerwona i skąd orzeł ma koronę.
  • 24 listopada – Conquest of space. Wylądujemy na Księżycu i rzucimy okiem na wielkie odkrycia XX wieku.

Lekcje dla grupy 4–6 lat: godz. 13.00–13.50
Lekcje dla grupy 7–10 lat: godz. 14.00–15.00
Agora Bytom, Poziom +2, Bajtel Plac

Regulamin zajęć

 

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00