7 atrakcji na ferie zimowe

Dwutygodniowy bezpłatny kurs angielskiego „Językowa ślizgawka”, taneczne warsztaty „Disco Dzieciaki” i rodzinne hity na wielkim ekranie. Tegoroczne ferie w Bytomiu można spędzić, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Ferie zimowe potrwają w tym roku na Śląsku od 11 do 24 lutego. Warto już teraz zaplanować czas. Oto propozycje Agory Bytom.

Bezpłatne lekcje angielskiego

W bezpłatnym kursie „Językowa ślizgawka” mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Każda z trzech grup wiekowych (4-6, 7-9 i 10-12 lat) podczas ferii spotka się cztery razy:  w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się słownictwa i zwrotów związanych z zimą i wszystkim tym, co się z nią kojarzy. Zaplanowano także aktywności plastyczne. Chętni przyjmowani są do maksymalnie 10-osobowych grup w miarę dostępności miejsc. Można zapisywać dzieci telefonicznie (726 410 094/096), mailowo (bytom@profi-lingua) lub osobiście w szkole Profi-Lingua w Agorze Bytom (piętro 3). Więcej

Rodzinne hity w kinie

Na początku lutego do kin wchodzą dwa filmy, które z pewnością zainteresują najmłodszych: animowany „Lego. Przygoda 2” oraz familijny „Mia i biały lew”. Pierwszy opowiada historię mieszkańców Klocburga, którzy w obliczu nowego zagrożenia wyruszają do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Drugi film to opowieść o dzieciństwie 10-letniej dziewczynki, która z rodzicami przeprowadza się z zatłoczonego Londynu do Afryki. Warto sprawdzić repertuar kina Cinema City (piętro 2) i rozsiąść się w wygodnym fotelu z colą i popcornem. Coś dla siebie znajdą także starsi uczniowie.

Ferie w rytmie disco

Bardzo atrakcyjną propozycję dla dzieci szykuje także klub Pin-Up! (piętro 3). 24 lutego parkiet klubu muzycznego przejmą młodzi tancerze. – Organizujemy warsztaty „Disco Dzieciaki”, aby zachęcić najmłodszych do aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Pokażemy im, jak wspaniała jest zabawa przy muzyce – zachęca Paula Ziółkowska z klubu Pin-Up! W minidyskotece mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Zgłoszenia na zajęcia przyjmowane są mailowo (rezerwacje@pin-up.pl) lub telefonicznie (32 3962970). Bilet kosztuje 10 zł.

Labirynt pełen wrażeń

Dwie bazy, dwie drużyny, labirynt, adrenalina. W Laserhouse (piętro 3) można spędzić czas w niebanalny sposób. Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo. W grę laser tag może bawić się każdy. Uczestnicy mogą liczyć na szereg promocji, m.in. 2+1, Rodzinna Niedziela i Wtorek Maniaka.

Ferie na wysokościach

Na miłośników aktywnej rozrywki w Agorze Bytom czeka także City Climb (piętro 1). Osiem ścianek wspinaczkowych o różnym stopniu trudności pozwala przełamać bariery i pokonać grawitację. Pierwsze kroki początkującym pomoże postawić wykwalifikowana kadra. Pracownicy nauczą obsługi sprzętu i zasad bezpieczeństwa. Wspinać mogą się także dorośli.

Ferie kulą się toczą

Klub Pin-Up! zaprasza na wspaniałą rozrywkę przy kręglach. Podczas ferii z pewnością rozegrana zostanie niejedna partia. W niedziele obowiązuje promocja Rodzinka Pin-Up – do godz. 16.00 godzina gry kosztuje 59 zł. Do tego lemoniada i popcorn na koszt firmy!

A po drodze…

Zawsze warto zajrzeć na codziennie otwarty Bajtel Plac (piętro 2). To nowoczesna strefa zabawy inspirowana śląskim podwórkiem. Wśród atrakcji znajdują się: ślizgawka, drabinki, klasy, wielka tablica do malowania kredą, wielkoformatowe klocki i różnorodne zabawki i gry. Bajtel Plac jest miejscem bezpiecznym i komfortowym. Miękka podłoga z piankowych płyt zapewnia dzieciom wygodę. Można również wybrać się na bezpłatną przejażdżkę kolejką, której przystanek znajduje się przy salonie z zabawkami A KUKU. Serdecznie zapraszamy!

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00