12. urodziny Agory Bytom

Urodziny Agory Bytom są zawsze okazją do świętowania. W tym roku nasza galeria kończy 12 lat. Dla wszystkich klientów przygotowano wyjątkowe nagrody. Do zdobycia są między innymi bilety do kina i bony podarunkowe o wartości 100 zł.

Już 15 listopada cały Bytom będzie świętować urodziny Agory – szczególnego miejsca na mapie miasta. Jak co roku w planie wydarzenia przewidziano liczne atrakcje. Dla klientów galerii będzie to szansa na wzięcie udziału w specjalnie przygotowanych promocjach.

W planie są liczne nagrody, przewidziano m.in. bony podarunkowe o wartości 100 zł dla pierwszych 100 osób które 15 listopada zrobią zakupy w centrum handlowym. Będzie można je wykorzystać przy zakupach za minimum 200 zł i przy zeskanowaniu paragonu w aplikacji mobilnej. To jednak tylko część atrakcji. Co jeszcze czeka klientów Agory?

Każdy, kto w dniach 7-15 listopada zainstaluje dedykowaną aplikację Agory Bytom na telefon, zyska szansę na zdobycie nagród na start, czyli pojedynczych biletów do kina. Będzie można je odebrać w punkcie informacyjnym Agory w dniach 7-15 listopada 2022 r.

Aplikacja mobilna Agora Bytom dostępna jest do pobrania na telefony z systemem Android oraz iOS. Konto w aplikacji można założyć również poprzez stronę internetową Agory Bytom w zakładce „Program lojalnościowy”. Posiadanie go jest warunkiem koniecznym do zdobycia nagród i wzięcia udziału w promocji.

Dziś otwarte: 9:00-21:00
Jutro otwarte: 9:00-21:00