Pierwsza kolekcja zegarków dla dzieci Lacoste

Przejdź do sklepu

Rodzina zegarków Lacoste z kolekcji L.12.12 inspirowanej kultową koszulką polo została powiększona! Do szerokiej palety damskich i męskich czasomierzy dołączyło 5 modeli dedykowanych dzieciom. To pierwsza sygnowana zielonym aligatorem kolekcja dla najmłodszych, wśród której znajduje się również limitowany zegarek.

Zegarki L.12.12 KIDS to 5 modeli w różnych wariantach kolorystycznych – granatowym 2030002, białym 2030003, turkusowym 2030005, łososiowym 2030006 oraz limitowanym biało-granatowym 2030007. Każdy z czasomierzy wykonany jest wysokiej jakości lekkich, przyjemnych w noszeniu materiałów. W przypadku zegarków dla dzieci przy wyborze zawsze należy zwrócić uwagę na dwa elementy. Po pierwsze na wielkość koperty, a po drugie na czytelność i oznaczenia widoczne na tarczy. Biorąc to pod uwagę kolekcja L.12.12 KIDS to doskonała propozycja zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Średnica koperty każdego modelu mierzy 32mm, natomiast na cyferblacie w sposób wyraźny i przejrzysty umieszczono godziny od 1 do 12. Analogicznie do zegarków dla dorosłych silikonowe paski czterech z pięciu prezentowanych modeli pokryto wzorem nawiązującym do tkaniny, z której wykonana jest kultowa koszulka polo.

Wyjątek stanowi model biało-granatowy 2030007. To limitowany zegarek dostępny w ilości 30 sztuk o charakterystycznym, fantazyjnym designie, zaczerpniętym wprost z dziecięcego świata. Białą kolorystykę spowija grafika przypominająca pomalowany długopisem zeszyt. Deseń na pasku w humorystyczny sposób prezentuje logo Lacoste – aligatora w różnych odsłonach.