Angielski w wakacje za darmo

Przejdź do sklepu

Szkoła języków Obcych Profi-Lingua zaprasza na bezpłatne zajęcia języka angielskiego dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat.

To już kolejna edycja darmowych kursów dla dzieci, które w ubiegłym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ilość miejsc jest ograniczona, więc o zapisie decydować będzie kolejność zgłoszeń. W czasie darmowych zajęć okresie wakacji dzieci zobaczą, jak w kreatywny sposób poznawać język obcy.

Mali słuchacze będą podzieleni na 4 grupy wiekowe, aby każdy miał szansę opanować materiał dopasowany do swoich możliwości percepcyjnych: 3-5 lat, 6-8, 9-12 oraz 12-14. Zajęcia w ramach „Językowych wakacji” w Agorze Bytom będą się odbywać przez cały lipiec i sierpień – w poniedziałki, środy i piątki (w godz. 15.00 – 19.00). Kurs dla jednej grupy trwa 2 tygodnie i obejmuje w sumie 6 godzinnych spotkań. Co istotne, jest w całości darmowy.

Na tym jednak nie koniec językowych atrakcji w Agorze Bytom – w czasie, gdy dzieci będą się uczyły, ich opiekunowie mogą szlifować swoje umiejętności podczas tematycznych konwersacji. Te zajęcia również są bezpłatne. Ich terminy i poziom trudności można dopasować do swoich możliwości.

Zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz konwersacje dla dorosłych odbywają się w Agorze Bytom w szkole językowej Profi-Lingua.