Jesienna kolekcja Giacomo Conti

Przejdź do sklepu

Jednym z najsłynniejszych zimowych kurortów narciarskich jest miejscowość Aspen, która słynie ze swojego luksusu oraz niesamowitych, ośnieżonych stoków. Jest miejscem chętnie odwiedzanym przez celebrytów, również ze względu na swoje magiczne krajobrazy.  

Kierując się tą inspiracją, projektanci marki Giacomo Conti stworzyli kolekcję inspirowaną ekskluzywnością i stylem, która pozwoli nam zachować elegancję zimową porą. Motywy przewodnie tej kolekcji to góry oraz orzeł, które przewijają się w ubraniach z całej kolekcji, jednocześnie uatrakcyjniając ją wizualnie. Kolorem charakterystycznym jest pomarańcz, która nadaje ciepła zimowemu stylowi. Kolekcja Aspen jest stworzona w taki sposób, aby z łatwością komponować z niej pełne stylizacje, a jednocześnie bawić się modą i tworzyć unikatowe looki.  

W kolekcji Aspen znajdziemy wiele modeli płaszczy o zróżnicowanej długości, wysokiej jakości kurtki puchowe, a także ocieplane kurtki skórzane, które oprócz walorów estetycznych posłużą nam jako ochrona przed zimnem podczas chłodniejszych, jesiennych dni. Marynarki w kolekcji Aspen zyskały całkiem nowy wygląd, dzięki ciepłej dopince przy kołnierzu, która zmienia charakter stylizacji zależnie od naszych potrzeb.

W kolekcji jesiennej nie mogło zabraknąć kraty, która wiedzie prym w tegorocznych kolekcjach największych domów mody.  Oczywiście w kolekcji znajdziemy również całą gamę swetrów oraz koszul z motywem przewodnim kolekcji.  Nowością w ofercie Giacomo Conti są dzianinowe spodnie, które gwarantują wygodę i są idealne na zimniejsze dni.