Rozrywka, która uczy i zbliża

Agora Bytom dla rodzin

Zabawy na Bajtel Placu, przełamywanie barier na ściance wspinaczkowej, rozrywka w amerykańskim stylu w Pin-Up! Agora Bytom proponuje liczne atrakcje dla małych i dużych. Sprawdź, dla których warto przyjść tutaj z całą rodziną.

 Agora Bytom to nie tylko bogata oferta handlowa, która obejmuje ponad 120 sklepów z uwielbianymi A KUKU oraz Fluffy Colours i Przyjaciele na czele. To również miejsce spotkań, które przyciąga całe rodziny.

 

RODZINNE CHWILE

Bajtel Plac Inspirowana śląskim podwórkiem strefa zabaw dla dzieci. Najmłodsi mają do dyspozycji ślizgawkę, drabinki i bujaki, a także stoliki do rysowania i tablicę do malowania kredą. Piankowa podłoga sprawia, że zabawy są wygodne i bezpieczne.

Pokój rodzica W sąsiedztwie Bajtel Placu znajduje się pokój, w którym można wygodnie przebrać i nakarmić dziecko czy skorzystać z mikrofalówki. Obok zlokalizowana jest toaleta przystosowana do wzrostu najmłodszych.

Strefa restauracyjna Po zabawie na Bajtel Placu warto odwiedzić jedną z kawiarni lub restauracji Agory Bytom. Wypoczynkowi sprzyjają stoliki, krzesła i wygodne fotele z wysokimi oparciami. Klienci mogą skorzystać z ładowarek do telefonów i Wi-Fi.

 

ROZRYWKA, KTÓRA ZBLIŻA

Ścianka wspinaczkowa Przełamać bariery i pokonać grawitację pozwala Centrum Wspinaczkowe City Climb. Ścianka ma osiem metrów wysokości i siedem torów o różnym stopniu trudności.

Laserhouse Tutaj gracze wyposażeni w specjalną kamizelkę oraz bezpieczną broń laserową przemierzają labirynt w poszukiwaniu swojego przeciwnika.

Pin-Up! Agora Bytom ma również propozycje dla młodzieży. Rozrywkę w amerykańskim stylu lat 50. proponuje centrum rozrywki Pin-Up! W klubie można potańczyć lub pograć w typowe amerykańskie gry - bowling i bilard.

Cinema City To doskonałe miejsce dla spragnionych najlepszych produkcji światowego i polskiego kina. 8 sal kinowych, które mieszczą ponad 1 300 widzów, zapewnia wyjątkową atmosferę i komfortowe warunki.

 

ZABAWA, KTÓRA UCZY

Warsztaty dla dzieci Agora Bytom organizuje cykliczne wydarzenia, które realizują ideę nauki przez zabawę. Dzieci biorą udział w bezpłatnych eksperymentach i warsztatach plastycznych. Dzięki temu mogą zainspirować się zarówno naukami ścisłymi, jak i sztuką. Mogą bezpłatnie uczyć się języków i zdobywać nowe umiejętności.

Galeria na Poziomie Przestrzeń Galerii na Poziomie to otwarte atrium, w którym prezentowane są wystawy lokalnych, cenionych artystów. Często dotyczą historii oraz codziennego życia w Bytomiu lub na Śląsku. Bawią, wzruszają, prowokują do refleksji i na długo zapadają w pamięci.

Profi-Lingua Łącząc zabawę z rozrywką, mali i duzi mogą nauczyć się angielskiego, czeskiego, francuskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Profi-Lingua to jedna z dwóch szkół w Europie uczących angielskiego metodą Disney English.

Rozrywka, która uczy i zbliża