Agora Bytom - miejsce, które nadaje rytm

Agora Bytom to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli szukasz czegoś więcej, niż proponują tradycyjne centra handlowe. Jesteśmy najbliżej – bo w samym sercu Bytomia. Dzięki dobrej komunikacji dotrzesz do nas z całego regionu.

Dajemy Ci kompleksową strefę zakupów, ale także rozrywkę i kulturę. Znajdziesz tu kawiarnie, restauracje i punkty usługowe. U nas zadbasz o kondycję, spędzisz wieczór w kinie lub klubie muzycznym, zagrasz z przyjaciółmi w kręgle, bilard lub paintball.
Agora Bytom to też kameralna sala widowiskowa, Galeria na Poziomie i Klub Odkrywców.
Do Twojej dyspozycji jest sąsiadujący z galerią parking.

Agora Bytom – znamy wiele powodów, dla których warto nas odwiedzić! Jaki jest Twój?

BON PODARUNKOWY

Rozwiązanie z milionem pomysłów, tysiącem możliwości i setkami koncepcji.

Bony podarunkowe Galerii Handlowej Agora Bytom to atrakcyjny i zawsze trafiony prezent. Wybierając bon, masz pewność, że obdarowana osoba spośród oferty kilkudziesięciu sklepów, wybierze dla siebie najlepszy upominek.

Bony Podarunkowe Agory Bytom dostępne w nominałach 50 zł oraz 100 zł można nabyć w Punkcie Informacyjnym na Poziomie 0.

Zadzwoń, sprawdź, kup!
+48 32 39 62 600
info@agorabytom.pl

Lista sklepów honorujących bony

Bon podarunkowy

Sala Kameralna

Sala koncertowo-konferencyjna to klimatyzowana przestrzeń ze 100-osobową widownią.

Wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetlenie sceniczne oraz zaplecze w postaci garderoby i pomieszczenia socjalno-kuchennego zapewnia komfort zarówno podczas koncertów, jak i konferencji oraz szkoleń. Istnieje możliwość wynajmu Sali Kameralnej. W tym celu zapraszamy do kontaktu z Biurem Administracji galerii handlowej Agora Bytom.

Galeria na Poziomie

Galeria na Poziomie to przestrzeń wystawiennicza zorientowana na prezentowanie szerokiej publiczności twórczości artystycznej związanej z regionem Górnego Śląska.

Misją galerii jest promocja zarówno młodych talentów, jak i twórców z profesjonalnym dorobkiem. Artystów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z Działem Marketingu galerii handlowej Agora Bytom.