Zwiększ swoją pewność siebie

Wydarzenie

Pewność siebie to pierwszy krok do sukcesu! Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Sukces TO JA” realizowane przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką. Bezpłatne warsztaty odbędą się 24 maja o godz. 18.00. Trwają zapisy.

To będzie trzecie tego typu spotkanie organizowane w Agorze Bytom. Odbywa się w ramach ogólnopolskiego cyklu „Sukces TO JA”, który poświęcony jest przedsiębiorczości i rozwojowi kobiet. Na warsztaty zapraszamy panie w każdym wieku, zwłaszcza aktywnie poszukujące zatrudnienia, informacji dotyczących zakładania własnej firmy i powrotu na rynek pracy po dłuższej przerwie. Ideą przewodnią planowanego na 24 maja spotkania jest pewność siebie.

Jak pokazały badania przeprowadzone przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką, połowie kobiet brakuje pewności siebie. Oznacza to, że co druga kobieta z powodu przeświadczenia o własnych ograniczeniach nie daje sobie szansy na pełną zawodową realizację. Stąd pomysł, by organizować cykliczne spotkania poświęcone przedsiębiorczości kobiet. Spotkanie w Agorze Bytom poprowadzi Katarzyna Ryfka-Cygan - ambasadorka programu „Sukces TO JA”, ekspert e-commerce.

Na warsztaty można zapisać się na stronie Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

„Sukces TO JA” - „Zwiększ swoją pewność siebie”
24 maja 2018 r., godz. 17.00
Agora Bytom, Sala Kameralna (poziom +3)
Wstęp wolny – zapraszamy!
Zapisy

Zwiększ swoją pewność siebie