Zorganizuj się!

Wydarzenie

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla kobiet z cyklu "Sukces TO JA". Spotkanie, które odbędzie się 20 czerwca o godzinie 18:00, będzie poświęcone zarządzaniu czasem. Ruszyły zapisy.

W biznesie liczą się nie tylko pewność siebie, wiedza i umiejętności, ale również dobra organizacja. W urzeczywistnianiu życiowych planów, także tych zawodowych, kobiety ogranicza często niewłaściwe zarządzanie własnym czasem. Jak sprytnie zniwelować to, co nas rozprasza i skupić się na tym, co pomoże nam dotrzeć do wyznaczonego celu? W znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania pomogą najbliższe warsztaty.

Spotkanie ma na celu zaktywizować kobiety, którym zależy na realizacji zawodowych planów. Poprowadzi je Katarzyna Ryfka-Cygan, ambasadorka programu „Sukces TO JA”, przedsiębiorczyni, trenerka i ekspert e-commerce.

Wydarzenie jest częścią cyklu spotkań „Sukces TO JA” organizowanych od marca w Agorze Bytom. Idea warsztatów powstała z myślą o kobietach, które chcą powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą bądź start-up.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na stronie internetowej Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

„Sukces TO JA” – „Zorganizuj się. Kluczowe zasady zarządzania swoim czasem”
20 czerwca 2018 r., godz. 18.00
Sala Kameralna (poziom +3)
Wstęp wolny – zapraszamy!

Zapisz się

Zorganizuj się!