Wiosna ze zdrowiem

Wydarzenie

10 edycja Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem już 25 maja w Agorze Bytom! W programie specjalistyczne konsultacje, różnorodne badania, a nawet testy w alko- i narkogoglach. Nie zabraknie porad z kosmetologii i dietetyki. Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00.

W tym roku Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu we współpracy z Poseł na Sejm RP Barbarą Dziuk przygotowali wiele atrakcji i bezpłatnych porad, dzięki którym świadomie zadbamy o swoje zdrowie. Dostęp do kilku specjalistów w jednym miejscu i tego samego dnia to dla wielu osób świetna okazja, by zadać nurtujące pytania.

W Agorze Bytom będzie można między innymi zmierzyć ciśnienie krwi, poziom cukru oraz stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Uczestnicy wydarzenia zasięgną porad kardiologicznych, stomatologicznych czy dietetycznych. Ciekawym doświadczeniem będą testy w narko- i alkogoglach, które pokażą, jak groźne jest prowadzenie pojazdów pod wpływem używek. Nowością w tym roku będą badania skóry głowy oraz USG screeningowe.

Nie od dziś wiadomo, że nieodłącznym elementem dobrego samopoczucia jest także dbanie o urodę. Wszyscy chcemy cieszyć się piękną skórą i paznokciami, dlatego Śląska Wiosna ze Zdrowiem to również szereg porad z zakresu kosmetologii. Na chętnych czeka stoisko do manicure oraz masażu dłoni.

Śląska Wiosna ze Zdrowiem
25 maja (piątek), godz. 10.00-14.00
Agora Bytom, poziom 0
Wstęp wolny – zapraszamy!

Wiosna ze zdrowiem