Dzień Dziecka z „Psim Patrolem”

Wydarzenie

Spotkaj się z czworonożnymi ulubieńcami! Chase i Marshall, bohaterowie uwielbianego przez najmłodszych serialu „Psi Patrol”, 2 czerwca odwiedzą Agorę Bytom. Na wszystkie dzieci z okazji ich święta czekają liczne niespodzianki – zabawy i konkursy z nagrodami. Przyjdź i poznaj wesołe szczeniaki! Zabawę zaczynamy o godz. 10. Wstęp wolny.

Dzieci, które 2 czerwca odwiedzą Agorę Bytom, czeka nie lada gratka – z okazji Dnia Dziecka w galerii pojawią się Marshall i Chase – członkowie dzielnej brygady „Psiego Patrolu”. Galeria zamieni się w kolorowy plac zabaw. Pojawi się tu m.in. kącik plastyczny, ekologiczny, a nawet stanowisko policyjne, gdzie dzieci dowiedzą się, jak dbać o swoje bezpieczeństwo latem. Nie zabraknie też muzyki i ruchu, a to za sprawą lekcji tańca z bohaterami bajki. Animatorzy przygotują dla dzieci balonowe zwierzaki i pyszną watę cukrową.

Nauka poprzez zabawę

Dzień Dziecka z „Psim Patrolem” to okazja, by połączyć zabawę z edukacją. Wielbiciele odważnych i mądrych szczeniaków dowiedzą się, jak wyrobić w sobie eko-nawyki i segregować śmieci. Dzięki interaktywnej grze nauczą się również wzywać pomoc w razie kłopotów, gdy w pobliżu nie ma rodziców. Na małych inżynierów czeka wyzwanie - wspólnie z bohaterem serialu, buldogiem Rubble, zbudują najwyższą wieżę z klocków. Wszyscy uczestnicy dostaną też wezwanie na policyjny posterunek. Nie ma się jednak czego obawiać – chętni pobiorą odciski swoich palców, a następnie obejrzą je pod lupą.

Kto powiedział, że psiaki nie umieją tańczyć!

Z myślą o małych tancerzach przygotowany zostanie specjalny „parkiet”. Najmłodszym lekcji tańca udzielą bohaterowie „Psiego Patrolu”. Tego dnia animatorzy wyczarują z balonów sympatyczne zwierzaki, które dzieci będą mogły zabrać do domu. Przy stanowisku plastycznym wszystkimi kolorami tęczy mali artyści zobrazują swoje ulubione przygody z czworonożnym i radosnym patrolem.

Dzień Dziecka z „Psim Patrolem”
2 czerwca 2018 r., godz. 10.00-17.00
Agora Bytom, poziom 0

Wstęp wolny – zapraszamy!

Dzień Dziecka z „Psim Patrolem”