Kreator sukcesu

Wydarzenie

Szkolenia i konkurs dla przedsiębiorczych w Bytomiu

Jesteś przedsiębiorczy, masz ciekawe pomysły na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? A może twoja firma już działa, ale chcesz rozwinąć skrzydła? Od 25 stycznia Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Agora Bytom zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń „Kreator sukcesu”. Wydarzeniu towarzyszy konkurs – trzech uczestników otrzyma pakiet preinkubacji firmy.

Szkolenia „Kreator sukcesu” skierowane są do pracowników, pracodawców oraz osób, które myślą o założeniu własnego biznesu. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 25 stycznia w Sali Kameralnej Agory Bytom o godz. 18.00 (poziom +3). Tematem przewodnim będzie pozyskiwanie klientów bez inwestowania dużych środków finansowych. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie ich szukać, w jaki sposób prowadzić rozmowy handlowe czy rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, a także co zrobić, by wyróżnić się spośród konkurencji.

Pierwsze spotkanie poprowadzi Mariusz Malicki – ekspert w dziedzinie sprzedaży i zarządzania. W swojej karierze zawodowej przez kilkanaście lat pracował dla dużych firm korporacyjnych, przechodząc drogę od przedstawiciela handlowego po szefa sieci sprzedaży. Obecnie łączy role przedsiębiorcy i dyrektora Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku.

Kolejne spotkania zaplanowano na 1 i 15 lutego, a także 1 i 8 marca. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak zaplanować własny biznes czy co zrobić, by uniknąć najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów w umowach. Nauczą się również projektować własny model biznesowy, a także rekrutować, motywować i utrzymywać pracowników. Szkoleniom towarzyszy konkurs – trzech autorów najlepszych biznesplanów otrzyma opłacony na trzy miesiące pakiet preinkubacji w bytomskim oddziale Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

W skład pakietu nagród wchodzi możliwość korzystania z osobowości prawnej AIP i tym samym prowadzenia pełnowartościowego biznesu bez otwierania działalności gospodarczej. Zwycięzcy otrzymają wsparcie we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem firmy, między innymi w księgowości. Zyskają dostęp do w pełni wyposażonej przestrzeni biurowej w centrum Bytomia oraz sal konferencyjnych. Nagroda obejmuje również konsultacje biznesowe – możliwość umawiania się na spotkania doradcze z mentorami z różnych dziedzin, a także uczestnictwa we wszystkich warsztatach i wydarzeniach „Inkubatorów”.

Harmonogram szkoleń:

25.01 – Jak pozyskiwać nowych klientów?
1.02 – Jak zaplanować własny biznes?
15.02 – Czego nie wiesz o tworzeniu umów biznesowych?
1.03 – Jak stworzyć własny model biznesowy?
8.03 – Jak zdobyć i zatrzymać wartościowego pracownika?

Szkolenia odbywają się w godz. 18:00-20:30 w Sali Kameralnej (poziom +3)

 

 
Kreator sukcesu